Merhaba Sayın Ziyaretcilerimiz;

 

Kemerfirmarehberi.com, Tüm Türkiye'yi kapsayan, Antalya Kemer'de yenilikçi ve teknolojik bir projeye imza atma hevesiyle doğan bir dijital tanıtım platformu olarak 1 Şubat 2014 tarihinde teorik olarak yayın hayatına başlamıştır.

Günümüz teknolojisinin en başta gelen internet teknolojisi ; gerek sosyal medya, gerek dijital ortamda büyük bir kitleye ulaşan iyi bir iletişim aracı olarak yerini almıştır. Bu teknoloji göz önüne alınarak başlayan projemiz, pazar hacmini en üst seviyede tutmak, yurt içi yurt dışı ve yerel pazara daha hızlı ulaşmak, Küçük işletmelere bir avantaj büyük işletmelere ise gerekli tanıtım ve arayışlarına en hızlı bir şekilde cevap veren %100 yerli yatırım ile teknik ve uzman kadrosu ile sosyal sorumluluk, ve işleyişin uzun ömürlü daha kurumsal hatasız takip edilmesi sebebiyle çok cüzi ücretlendirmeler ile hizmet vermeyi prensip edinmiştir. Bu yolda verdiğimiz mücadeleye sağlayacağız katkı teknolojinin getirdiği gereksiminlerine uzak kalmadan yaşamanızı imkan sağlayacaktır.

TANITIMI

Kemerfirmarehberi.com bir dijital kartvizit katoloğu olarak düşünülebilir. Kağıt üzerinde bulunan kartvizitleriniz yeterli tanıtım olmaması ve kartvizitlerin kaybolması sonucunda firma ile iletişim azalmasına sebebiyetinden dolayı daha kapsamlı bir kartvizit olarak 7/24 sizin için yayında olan iletişim yakınlıgını kaybetmeyen ve güven veren bir firma olmanıza katkı sağayacaktır.

AMACI

Tüm şirket ve esnafları bir çatıda toplamak daha hızlı sonuçlara ulaşmak

1- Yüksek reklam giderlerinden kurtarmak,

2- Küçük işletmelerin büyük işletmeler arasında hayalet kalmasını önlemek

3- Firma ürünlerini en hızlı bir şekilde pazara sürmesine katkı sağlamak,

4- Firmaların eleman ihtiyacını tek ve direk olarak duyurmak.